Süleyman Öz

0 %
Süleyman Öz
AK Parti Manavgat Belediye Başkanı Aday Adayı
  • Eğitim:
  • Aile:
  • Yaş:
  • Kariyer:
  • Memleket:
  • Ünvanlar:
  • Parti Geçmişi:

Süleyman Öz, Ak Parti’den Manavgat belediye başkan aday adayı başvurusunu yaptı

21 Kasım 2023

Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerinden Süleyman Öz, belediye başkan aday adaylığı için başvurusunu yaptı. Belediye başkan aday adayı olacağı için yönetim kurulundaki görevinden istifa eden Öz, arkadaşlarıyla vedalaştı.

Ak Parti Manavgat İlçe Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Öz, partideki görevinden istifa etti. Salı günü düzenlenen yönetim kurulu toplantısında arkadaşlarına kararını açıklayan Süleyman Öz, duygusal bir konuşma yaptı. Ak Parti’nin Türkiye’de birçok ilki başararak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde çağ atlattığını kaydeden Öz, “Türk dünyasnın ve İslam aleminin önderi liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 2001 yılında ‘yeter, söz milletindir’ sloganıyla Ak Partimizi kurduğu andan itibaren partimizde çeşitli görevlerde bulundum. Ak Parti’de aldığım bütün görevleri yerine getirmek için var gücümle çalıştım. Bugün siyasi hayatımla ilgili önemli bir kararı sizinle paylaşmak istiyorum” dedi.

Mahalli İdareler Seçimleri’nde Ak Parti’den Manavgat Belediye Başkanı adayı olacağı için teşkilat görevlerinden ayrılacağını vurgulayan Süleyman Öz, “Bu Hatime değil, inanıyorum ki, Fatiha’dır. Bu bir veda değildir. Bilakis 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Manavgat Belediyesi’ni Ak Parti ile buluşturmanın ilk adımıdır. Ben, Süleyman Öz olarak inanıyorum ki, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde benim adaylığımda veya başka bir arkadaşımızın adaylığında birlik ve beraberliğimizi koruyarak Allah’ın izni ile Manavgat’ı Ak Parti iktidarı ile buluşturacağız. Bundan hiçbir arkadaşımızın şüphesi olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son vermeden önce Ak Parti’nin çatısı altında sizlerle birlikte görev yapmaktan onur duyduğumu bilmenizi istiyorum.

Değerli dava arkadaşlarım, görev yaptığım süremiz boyunca istemeden, farkında olmadan kalbini kırdığım, incittiğim arkadaşım varsa lütfen hakkını helal etsin. Ben hepinizi hakkımı helal ediyorum. Çok çalışacağız, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız hep birlikte Manavgat olacağız” dedi.

Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Ahmet Ali Erol’da, Süleyman Öz’ün partinin kuruluşundan bu yana görev aldığını aktararak, kendisine bugüne kadar Ak Parti’ye verdiği hizmetler nedeniyle teşekkür etti. Başkan Erol, “Arkadaşımız, şimdi Ak Parti adına daha zor bir göreve talip olmuştur. Partimizden aday adayı olacak diğer bütün arkadaşlarımız gibi kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Süleyman Öz arkadaşımızda eğer görev kendisine tevdi edilirse en iyi çalışmayı yapacağına eminim” dedi.

Süleyman Öz, yönetimdeki arkadaşlarıyla vedalaşırken, aday adaylığı başvuru belgelerini ilçe başkanı Ahmet Ali Erol’a teslim etti.

Yayınlanan DesignEtiketler:
Bir yorum Yaz
© 2023 Süleyman Öz - Tüm Hakları Saklıdır.