Süleyman Öz

0 %
Süleyman Öz
AK Parti Manavgat Belediye Başkanı Aday Adayı
  • Eğitim:
  • Aile:
  • Yaş:
  • Kariyer:
  • Memleket:
  • Ünvanlar:
  • Parti Geçmişi:

Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Öz’e büyük destek

20 Kasım 2023

Manavgat MKM Sinemalar Sahibi İş İnsanı AK Parti Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Öz Manavgat’ta çalışmalarına sürdürmeye devam ediyor.

AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi için Ankara’ya giden İş İnsanı Süleyman Öz ve ekibi kongre sonrası AK Parti Genel Merkezinde çalışmalar yaptı. Bu çalışmalar esnasında birçok AK Parti Milletvekilleri ve AK Parti Üst düzey yöneticileriyle bir araya geldi. AK Parti Milletvekilleri ve Üst Düzey Yöneticileri Süleyman Öz’e Manavgat’ta sevilen ve takdir topladığını bu çıktığı yolda Manavgat Belediye Başkan Aday Adaylığı için destek ve başarılar dilediler.

Daha sonra AK Parti Genel Merkezinden aldığı destekle Manavgat’ta sahalarda çalışmalarına hız verdi. Manavgat’ın ihtiyacı olan projeler üretmek, hemşerilerinin sorunlarını yerinde dinlemek için vatandaşlar ve iş dünyasıyla bir araya gelmeye özen gösteriyor.

Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Aday adayı Süleyman Öz MKM Sinemaları Sahibi ve Manavgat’tın ilk sinemasının kültür boyutuna gelmesini sağlayan biridir.  Sinemayı Manavgat’ta bir cazibe merkezi haline getirdi. AK Partinin kuruluşundan bugüne birçok görevde bulunan Öz 2004 yılı meclis üyeliği, 2009 Belediye Başkan Aday adayı, 2016 Milletvekili Aday adayı ve AK Parti Yönetim Üyeliği ve Başkan Yardımcılıkları görevlerinde bulundu. Sivil toplum kuruluşlarında da yönetim üyeliği ve Başkan ve Başkan yardımcılıkları da yapan Süleyman Öz Manavgat’ın sevilen köklü ailelerinden biridir.

Manavgat’ta her siyasi kesimin sıcak baktığı birleştirici, sevilen, işinde başarılı ve dürüst kimliğiyle tanınıyor.

İş İnsanı ve Manavgat Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Öz “Manavgat’ın sorunlarının farkındayız. Manavgat’ta yeni bir bakış açısı, kimlikli bir ilçe modern ve halkın sorunlarını çözen projelerle Belediye Başkanlığı’na aday adayıyım. Her şey Manavgat için Durmak yok yola devam ediyoruz “dedi.

Yayınlanan Design
Bir yorum Yaz
© 2023 Süleyman Öz - Tüm Hakları Saklıdır.